Termal Mucize ile
Mükemmel Bir Deneyim

Turizm sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmetini, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 5 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımla profesyonel hizmet vermektedir.

Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla, konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Şehrin huzur noktasında, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır. Misafirperverlik, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile The Ness Hotel ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Memnuniyetiniz , memnuniyetimizdir.

Hakkımızda

Tarihi Ayazma Ilıcası

Bölgede bulunan kalıntılar, Yazlık Ilıcası'nın ilk defa Roma döneminde inşa edildiğini, zamanla tahrip olan bu yapının yerine günümüzde mevcut olan tonozlu yapının Bizans döneminde yapıldığını ılıcanın, Osmanlı zamanında da kullanılmış olduğunu göstermektedir.

Kocaeli - Gölcük Karayolu'nun 8.km sinde Gölcük ilçesi sınırları içerisinde bulunmakta olan Ilıcada (Ayazma), halen kullanımına devam edilen suyun tahlili İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi, tıbbı, ekoloji ve hidroklimatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. M. Zeki KARAGÜLLE tarafından yaptırılmış olup sedatif analijezik endokrin fonksiyonları düzenleyici olduğu ve birçok hastalığa iyi geldiği, su sıcaklığının 22 Cº ile 37 Cº arasında değişmiş olduğu tespit edilmiştir.

Misyonumuz

Bölgemizde Termal Otel işletmeciliğinde, değerlerimizi koruyarak, tek ve öncü işletme olmanın bilinciyle, bölgenin iş ve eğlence dünyasının beklentilerine beş yıldızlı bir otelin standartlarında cevap vermek ve misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz

Misafir memnuniyeti temelinde prensiplerini standartlarını ve çalışanlarının yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak ve her zaman üstün kalite anlayışından ödün vermeyen, misafirlerin tercih ettiği uluslararası alanda bir marka olarak sınıfının en niteliklisi olmak ve bu şekilde tanınmak.